Fot: AAPimages / Shutterstock.com

Mr White / Blady Król - Spectre


0 głosy
Spectre
Oceń film
0.00

Mr White / Blady Król

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Mr White, nazywany przez niektórych Bladym Królem, to dawny przeciwnik Jamesa Bonda, doprowadzony niegdyś przez niego do aresztu, z którego udało mu się jednak wydostać. Konsekwentny w działaniu, skrupulatny przestępca. Sprzeciwił się swoim mocodawcom, dlatego ci podstępnie narazili go na kontakt z trującą substancją. Zainfekowany White powoli umiera, zaszywszy się w kryjówce w górach. 


WYGLĄD


White ma zniszczoną twarz, a jego ciało ulega stopniowemu działaniu trucizny. Zarośnięty, z podkrążonymi i zaczerwienionymi oczami, budzi litość lub odrazę. 


BIOGRAFIA


Mr White, wytropiony przez Bonda w kryjówce – opuszczonym domu w austriackich górach – wyjaśnia agentowi, oglądając przyniesioną przez Bonda obrączkę z wizerunkiem ośmiornicy, że jest to znak rozpoznawczy międzynarodowej organizacji terrorystycznej. White zdradza mu kilka istotnych informacji, wiedząc, że nie ma już wiele do stracenia. Jest w fatalnym stanie fizycznym. Jego ciało powoli niszczy trucizna, którą zaaplikowano mu podstępnie na polecenie organizacji. Wyjaśnia Bondowi, że nie zgadzając się na coraz brutalniejsze metody stosowane przez terrorystów, z którymi był przecież związany, sam podpisał na siebie wyrok śmierci. Pogodzony ze swoim losem prosi agenta o ostatnią przysługę – ochronę swojej córki. Wie, że może grozić jej niebezpieczeństwo. Otrzymawszy zapewnienie ze strony Bonda, iż ten odnajdzie ją i stanie się jej protektorem, White przystawia sobie lufę do podbródka i strzela, popełniając w ten sposób samobójstwo.


 

Pełna biografia »

Mr White / Blady Król - powiązania postaci

Mr White / Blady Król
Fot: ct_photo / Shutterstock.com
Aktor: Jesper Christensen
Córki: Madeleine Swann

Mr White / Blady Król - Opinie

6 + 5 =

Spectre - podobne filmy

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne