Link do zbrodni


0 głosy
Open Windows
Oceń film
0.00

Link do zbrodni - fabułaFabuła filmu "Link do zbrodni"Film "Link do zbrodni" to thriller psychologiczny w reżyserii Davida Finchera. Głównym bohaterem jest Nick Dunne, który zostaje oskarżony o zabójstwo swojej żony Amy.

Nick DunneNick Dunne jest głównym bohaterem filmu. Jest mężem Amy, która zostaje zamordowana. Nick jest podejrzany o zabójstwo swojej żony, ale twierdzi, że jest niewinny. W trakcie filmu Nick stara się udowodnić swoją niewinność.

Amy DunneAmy Dunne jest żoną Nicka. Jest bardzo inteligentną i zaradną kobietą. Zostaje zamordowana w swoim domu. Przez cały film Nick stara się odkryć, kto jest jej zabójcą.

Tylor LefevreTylor Lefevre jest detektywem, który prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Amy. Jest bardzo doświadczonym detektywem i wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, aby odkryć prawdę.

ZakończenieW trakcie filmu Nick i Tylor odkrywają, że Amy została zamordowana przez jej byłego chłopaka Desi Collingsa. Desi został aresztowany i Nick zostaje uniewinniony. Film kończy się sceną, w której Nick i Amy spotykają się w parku i rozmawiają o przeszłości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Link do zbrodni obsada
Link do zbrodni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Thriller
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Nacho Vigalondo
Scenariusz: Nacho Vigalondo
Produkcja: Hiszpania, USA
Premiera: 10 marca 2014 (świat)

Link do zbrodni - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Link do zbrodni - Opinie

2 + 1 =

Link do zbrodni - polecane w tej kategorii

Link do zbrodni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne