Nieściszalni


2 głosy
Sound of Noise
Oceń film
3.00

Nieściszalni - fabułaFabuła filmu "Nieściszalni"Film "Nieściszalni" opowiada historię grupy młodych ludzi, którzy postanawiają walczyć o swoje prawa. Głównymi bohaterami są: Troy Bolton, Gabriella Montez, Sharpay Evans, Ryan Evans, Chad Danforth, Taylor McKessie i Kelsi Nielsen.

Troy i GabriellaTroy i Gabriella są parą, która poznaje się na kolacji wakacyjnej. Po powrocie do szkoły, postanawiają wziąć udział w konkursie talentów. Ich występ jest bardzo udany, ale zostają zdyskwalifikowani przez Sharpay i Ryana.

Walka o prawaTroy i Gabriella postanawiają walczyć o swoje prawa. Wraz z przyjaciółmi tworzą grupę "Nieściszalni", która ma na celu zmianę zasad w szkole. Wspólnie organizują protesty i akcje, które mają na celu zmianę polityki szkoły.

Zmiana polityki szkołyDzięki działaniom grupy "Nieściszalni" udaje się zmienić politykę szkoły. Uczniowie mają teraz więcej swobody i możliwości wyrażania siebie. Grupa zostaje doceniona przez dyrektora szkoły i otrzymuje nagrodę.

Happy endNa koniec filmu Troy i Gabriella postanawiają wyjechać na studia do innego miasta. Przyjaciele żegnają się z uśmiechem na twarzy, wiedząc, że ich działania przyniosły pozytywne zmiany w szkole.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nieściszalni obsada
Nieściszalni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Muzyczny, Komedia, Kryminał
Czas trwania: 98 min.
Reżyseria: Ola SimonssonJohannes, Stjärne Nilsson
Scenariusz: Ola SimonssonJohannes, Stjärne Nilsson
Produkcja: Francja, Szwecja
Premiera: 15 kwietnia 2011 (Polska)
18 maja 2010 (świat)

Nieściszalni - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Nieściszalni - Opinie

9 + 10 =

Nieściszalni - polecane w tej kategorii

Nieściszalni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne