SEXiPIStOLS


0 głosy
Bandidas
Oceń film
0.00

SEXiPIStOLS - fabułaFabuła filmu "SEXiPIStOLS"Film "SEXiPIStOLS" to komedia romantyczna z elementami akcji. Głównymi bohaterami są trzy przyjaciółki: Lola, Daisy i Bella. Każda z nich ma swoje własne problemy i marzenia.

LolaLola jest zakochana w swoim szefie, który jest zaręczony z inną kobietą. Lola postanawia zrobić wszystko, aby zdobyć jego serce. W tym celu wraz z przyjaciółkami wyrusza w podróż, aby odnaleźć skarb, który ma jej pomóc w realizacji jej planu.

DaisyDaisy jest zakochana w swoim przyjacielu, który jest zakochany w innej kobiecie. Daisy postanawia zrobić wszystko, aby zdobyć jego serce. W tym celu wraz z przyjaciółkami wyrusza w podróż, aby odnaleźć skarb, który ma jej pomóc w realizacji jej planu.

BellaBella jest zakochana w swoim przyjacielu, który jest zakochany w innej kobiecie. Bella postanawia zrobić wszystko, aby zdobyć jego serce. W tym celu wraz z przyjaciółkami wyrusza w podróż, aby odnaleźć skarb, który ma jej pomóc w realizacji jej planu.

PodróżPodczas swojej podróży przyjaciółki spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w ich poszukiwaniach. W końcu odnajdują skarb, który okazuje się być złotymi pistoletami. Przyjaciółki postanawiają wykorzystać je do walki z złem.

ZakończenieW końcu przyjaciółki pokonują zło i odzyskują swoje serca. Lola odzyskuje uczucie szefa, Daisy odzyskuje uczucie przyjaciela, a Bella odzyskuje uczucie przyjaciela. Wszystkie trzy przyjaciółki są szczęśliwe i zakończą swoją przygodę z SexiPistols.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - SEXiPIStOLS obsada
SEXiPIStOLS
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Western
Czas trwania: 88 min.
Reżyseria: Joachim Roenning, Espen Sandberg
Scenariusz: Luc Besson, Robert Mark Kamen
Produkcja: Francja, Meksyk, USA
Premiera: 4 sierpnia 2006 (Polska)
18 stycznia 2006 (świat)

SEXiPIStOLS - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

SEXiPIStOLS - Opinie

9 + 8 =

SEXiPIStOLS - polecane w tej kategorii

SEXiPIStOLS - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne