Przelotni kochankowie


0 głosy
Los Amantes pasajeros
Oceń film
0.00

Przelotni kochankowie - fabułaFabuła filmu "Przelotni kochankowie"Film "Przelotni kochankowie" to opowieść o miłości, która pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Głównymi bohaterami są dwoje ludzi, którzy spotykają się w samolocie.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami są Emma i Jack. Emma jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako prawniczka w dużej firmie. Jack jest właścicielem małej firmy budowlanej. Oboje są w związkach, ale ich relacje są już na etapie stagnacji.

Spotkanie w samolocieEmma i Jack spotykają się w samolocie, gdy oboje lecą do Nowego Jorku. W trakcie lotu zaczynają rozmawiać i zaczynają się do siebie zbliżać. Ich relacja staje się coraz bardziej intymna, aż w końcu decydują się na romans.

Romans w Nowym JorkuGdy przylatują do Nowego Jorku, Emma i Jack postanawiają spędzić razem kilka dni. Spędzają czas na zwiedzaniu miasta, wycieczkach i wspólnych posiłkach. Ich romans staje się coraz bardziej intensywny, aż w końcu oboje zaczynają myśleć o tym, co będzie dalej.

Koniec romansuNiestety, ich romans nie może trwać wiecznie. Emma i Jack muszą wrócić do swoich życiowych obowiązków. Oboje wiedzą, że ich związek nie ma przyszłości, ale nadal pozostają w kontakcie.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Emma i Jack nadal są w kontakcie, a ich relacja jest silniejsza niż kiedykolwiek. Oboje wiedzą, że ich romans był tylko przelotny, ale pozostaje w ich sercach na zawsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Przelotni kochankowie obsada
Przelotni kochankowie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Pedro Almodóvar
Scenariusz: Pedro Almodóvar
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 10 maja 2013 (Polska)
8 marca 2013 (świat)

Przelotni kochankowie - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Przelotni kochankowie - Opinie

5 + 5 =

Przelotni kochankowie - polecane w tej kategorii

Przelotni kochankowie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne