Rzeź - fabułaFabuła filmu "Rzeź"Film "Rzeź" to opowieść o grupie ludzi, którzy zostają uwięzieni w zamkniętym budynku. Wszyscy są zmuszeni do walki o przetrwanie, gdyż w budynku czai się zło.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są: David, jego żona Sarah, ich przyjaciel John oraz ich sąsiadka, która wpada do budynku wraz z nimi. Wszyscy oni są zmuszeni do walki o przetrwanie, gdyż w budynku czai się zło.

Zło w budynkuZło w budynku to tajemniczy morderca, który zamierza zabić każdego, kto wchodzi do budynku. Główni bohaterowie muszą znaleźć sposób, aby przetrwać i uciec z budynku.

Walka o przetrwanieGłówni bohaterowie muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby przetrwać. Muszą znaleźć sposób, aby pokonać mordercę i uciec z budynku. W tym celu muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i zdolności.

ZakończenieGłówni bohaterowie muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby przetrwać. W końcu udaje im się pokonać mordercę i uciec z budynku. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, gdy główni bohaterowie odzyskują wolność.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Rzeź obsada
Rzeź
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat
Czas trwania: 79 min.
Reżyseria: Roman Polański
Scenariusz: Roman Polański, Yasmina Reza
Produkcja: Francja, Hiszpania, Niemcy, Polska
Premiera: 20 stycznia 2012 (Polska)
1 września 2011 (świat)

Rzeź - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
od 8 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Rzeź - Opinie

1 + 5 =

Rzeź - polecane w tej kategorii

Rzeź - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne