Raj: miłość


4 głosy
Paradies: Liebe
Oceń film
3.75

Raj: miłość - fabułaFabuła filmu "Raj: miłość"Film "Raj: miłość" opowiada historię dwójki młodych ludzi, którzy spotykają się w najpiękniejszym miejscu na ziemi - w Raju. Głównymi bohaterami są Raj i Anjali, którzy poznają się w szkole i szybko zakochują się w sobie.

Raj i AnjaliRaj jest młodym, przystojnym mężczyzną, który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest zaradny i ambitny, ale ma też swoje słabości. Anjali jest piękną, młodą kobietą, która jest bardzo wrażliwa i czuła. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i ma wielu przyjaciół.

Miłość Raja i AnjaliRaj i Anjali szybko zaczynają się kochać. Ich miłość jest pełna namiętności i szczerego uczucia. Raj i Anjali spędzają wspólnie wiele czasu, odwiedzając piękne miejsca w Raju. Ich miłość jest silna i wytrwała, a ich wzajemne uczucie jest coraz silniejsze.

KonfliktNiestety, ich miłość nie jest bezproblemowa. Raj i Anjali muszą zmierzyć się z wieloma problemami, takimi jak różnice kulturowe, rodzinne i społeczne. Muszą również stawić czoła przeszkodom, które stawia im ich rodzina i przyjaciele.

ZakończenieMimo wszystkich przeciwności losu, Raj i Anjali znajdują sposób, aby pokonać wszystkie przeszkody i zakończyć swoją historię szczęśliwie. Ich miłość jest silna i wytrwała, a ich wzajemne uczucie jest silniejsze niż kiedykolwiek. Film "Raj: miłość" to piękna historia miłości, która pokazuje, że miłość może pokonać wszystko.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Raj: miłość obsada
Raj: miłość
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 120 min.
Reżyseria: Ulrich Seidl
Scenariusz: Ulrich Seidl, Veronika Franz
Produkcja: Austria, Francja, Niemcy
Premiera: 18 maja 2012 (świat)

Raj: miłość - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Raj: miłość - Opinie

1 + 8 =

Raj: miłość - polecane w tej kategorii

Raj: miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne