Baby są jakieś inne


4 głosy
Baby są jakieś inne
Oceń film
3.75

Baby są jakieś inne - fabułaFabuła filmu "Baby są jakieś inne"Film "Baby są jakieś inne" opowiada historię trzech przyjaciółek - Lisy, Anny i Mai. Wszystkie trzy dziewczyny są bardzo blisko siebie i wspierają się w trudnych sytuacjach.

Początek przygodyWszystko zaczyna się, gdy Lisa i Anna odkrywają, że ich przyjaciółka, Maia, jest w ciąży. Dziewczyny postanawiają wspierać Mai w tym trudnym okresie i pomóc jej wychować dziecko.

Wspólne wyzwaniaWraz z narodzinami dziecka, dziewczyny stają przed wieloma wyzwaniami. Muszą zmierzyć się z problemami finansowymi, zmianami w ich relacjach i wieloma innymi wyzwaniami, które pojawiają się wraz z wychowywaniem dziecka.

Niespodziewane zwroty akcjiGdy dziewczyny zaczynają wychowywać dziecko, odkrywają, że jest ono wyjątkowe. Dziecko ma nadprzyrodzone zdolności, które wywołują wiele niespodziewanych zwrotów akcji.

ZakończenieDziewczyny muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, aby chronić dziecko i pomóc mu odkryć jego nadprzyrodzone zdolności. W końcu, dzięki wspólnym wysiłkom, dziewczyny odkrywają, że dziecko jest wyjątkowe i że wszystkie trzy są w stanie wychować je w bezpiecznym i kochającym środowisku.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Baby są jakieś inne obsada
Baby są jakieś inne
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat, Obyczajowy
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Marek Koterski
Scenariusz: Marek Koterski
Produkcja: Polska
Premiera: 14 października 2011

Baby są jakieś inne - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
7 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj

Baby są jakieś inne - Opinie

2 + 4 =

Baby są jakieś inne - polecane w tej kategorii

Baby są jakieś inne - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne