Nasz brat idiota


1 głosy
Our Idiot Brother
Oceń film
5.00

Nasz brat idiota - fabułaFabuła filmu "Nasz brat idiota"Film "Nasz brat idiota" opowiada historię trzech braci, którzy po śmierci ojca zostają sami. Starszy brat, Ivan, jest zaradny i pracowity, młodszy, Kolya, jest zabawny i niezależny, a najmłodszy, Vanya, jest nieśmiały i niezdarny.

Kiedy bracia dowiadują się, że ich ojciec zostawił im spadek, postanawiają go odzyskać. W tym celu wyruszają w podróż do miasta, w którym mieszka ich wuj. Po drodze spotykają wielu ciekawych ludzi, w tym niezwykłego mężczyznę o imieniu Mitya, który okazuje się być ich bratem.

Spotkanie z MityąMitya jest niezwykle inteligentny, ale jego zachowanie jest dziwne i niezrozumiałe dla braci. Mitya wyjaśnia im, że jest autystyczny i ma trudności z komunikacją. Bracia postanawiają zabrać go ze sobą w podróż.

Przygody braciPodczas podróży bracia przeżywają wiele przygód. Spotykają wielu ludzi, którzy pomagają im w ich wyprawie. Mitya okazuje się być bardzo przydatny, ponieważ jego zdolności pozwalają im rozwiązywać trudne sytuacje.

ZakończenieW końcu bracia odnajdują spadek i wracają do domu. Mitya postanawia zostać z nimi i wspólnie tworzą szczęśliwą rodzinę. Film kończy się sceną, w której bracia bawią się razem z Mityą, a on cieszy się z tego, że ma rodzinę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nasz brat idiota obsada
Nasz brat idiota
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Jesse Peretz
Scenariusz: David Schisgall, Evgenia Peretz
Produkcja: USA
Premiera: 22 stycznia 2011 (świat)

Nasz brat idiota - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Nasz brat idiota - Opinie

10 + 7 =

Nasz brat idiota - polecane w tej kategorii

Nasz brat idiota - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne