Spaleni słońcem 2


1 głosy
Utomlyonnye solntsem 2 : Priedstojanije
Oceń film
5.00

Spaleni słońcem 2 - fabułaFabuła filmu "Spaleni słońcem 2"Film "Spaleni słońcem 2" to kontynuacja historii z pierwszej części. Głównymi bohaterami są: Lila, jej mąż, David, ich córka, Zoe, oraz ich przyjaciel, Paul.

Lila i DavidLila i David są małżeństwem, które próbuje znaleźć spokój po traumatycznych wydarzeniach z pierwszej części. Próbują zapomnieć o przeszłości i skupić się na swojej córce, Zoe.

PaulPaul jest przyjacielem Lili i Davida. Jest on zawsze gotowy do pomocy i wspiera ich w trudnych chwilach.

ZoeZoe jest córką Lili i Davida. Jest ona bardzo wrażliwą i inteligentną dziewczynką, która próbuje zrozumieć, co się dzieje wokół niej.

FabułaLila i David próbują zapomnieć o przeszłości i skupić się na swojej córce, Zoe. Jednak ich przeszłość nie daje im spokoju. Kiedy Lila i David odkrywają, że ich przyjaciel Paul ma powiązania z przestępczym światem, postanawiają go ostrzec. Niestety, ich próby ratowania Paula kończą się niepowodzeniem.

Lila i David muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji. Muszą znaleźć sposób, aby chronić swoją córkę, Zoe, przed niebezpieczeństwem. Muszą znaleźć sposób, aby ocalić przyjaciela Paula i zapobiec tragedii.

Film "Spaleni słońcem 2" to historia o miłości, przyjaźni i odwadze. To opowieść o tym, jak trudno jest zapomnieć o przeszłości i jak ważne jest wsparcie bliskich.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Spaleni słońcem 2 obsada
Spaleni słońcem 2
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Wojenny
Czas trwania: 145 min.
Reżyseria: Nikita Michałkow
Scenariusz: Rustam Ibragimbekov, Nikita Michałkow, Vladimir Moiseenko ,Aleksandr Novototskiy-Vlasov
Produkcja: Francja, Niemcy, Rosja
Premiera: 17 kwietnia 2010 (świat)

Spaleni słońcem 2 - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Spaleni słońcem 2 - Opinie

1 + 4 =

Spaleni słońcem 2 - polecane w tej kategorii

Spaleni słońcem 2 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne