Zaplątani


2 głosy
Tangled
Oceń film
2.00

Zaplątani - fabułaRapunzelRapunzel to młoda dziewczyna, która mieszka w wieży. Jej matka, Gothel, zamknęła ją w wieży, aby chronić ją przed światem. Gothel używała magii, aby utrzymać Rapunzel w wieży. Rapunzel ma długie, lśniące włosy, które są jej jedynym sposobem na ucieczkę.

Flynn RiderFlynn Rider jest złodziejem, który ucieka przed policją. Podczas ucieczki Flynn trafia do wieży, gdzie spotyka Rapunzel. Flynn i Rapunzel postanawiają wspólnie uciec z wieży. Wspólnie wyruszają w podróż, aby odnaleźć miejsce, w którym Rapunzel może spełnić swoje marzenia.

MaximusMaximus to konik policyjny, który jest zdeterminowany, aby dopaść Flynna. Maximus wyrusza w pościg za Flynna i Rapunzel, aby odzyskać skradziony przedmiot.

ZaplątaniRapunzel i Flynn wyruszają w podróż, aby odnaleźć miejsce, w którym Rapunzel może spełnić swoje marzenia. Podczas podróży spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w ich wyprawie. Maximus wciąż goni Flynna i Rapunzel, aby odzyskać skradziony przedmiot. W końcu Rapunzel i Flynn odnajdują miejsce, w którym Rapunzel może spełnić swoje marzenia. Maximus zostaje złapany, a Rapunzel i Flynn są wreszcie wolni.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zaplątani obsada
Zaplątani
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Nathan Greno, Byron Howard
Scenariusz: Dan Fogelman
Produkcja: USA
Premiera: 26 listopada 2010 (Polska)
24 listopada 2010 (świat)

Zaplątani - gdzie obejrzeć

płatny
Oglądaj
od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 11,99 zł
za film
Oglądaj

Zaplątani - Opinie

8 + 4 =

Zaplątani - polecane w tej kategorii

Zaplątani - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne