Wyśnione miłości


0 głosy
Les Amours imaginaires
Oceń film
0.00

Wyśnione miłości - fabułaFabuła filmu "Wyśnione miłości"Film "Wyśnione miłości" to romantyczna opowieść o miłości, która przetrwała próbę czasu. Głównymi bohaterami są dwoje młodych ludzi - Emma i John.

Emma jest młodą kobietą, która wychowała się w ubogiej rodzinie. Pracuje jako pielęgniarka w szpitalu, gdzie poznaje Johna. John jest wykształconym lekarzem, który przybył do szpitala, aby pomóc w leczeniu chorych.

Emma i John szybko się zaprzyjaźniają i zaczynają spotykać się regularnie. Ich związek rozwija się i zaczynają planować wspólną przyszłość. Niestety, ich plany zostają pokrzyżowane, gdy John wyjeżdża do innego miasta.

Emma i John nie tracą nadziei i postanawiają kontynuować swoją miłość. Wysyłają sobie listy i rozmawiają przez telefon. Ich uczucie jest silniejsze niż kiedykolwiek.

Kilka lat później John wraca do miasta i odnajduje Emmę. Ich miłość jest silniejsza niż kiedykolwiek. Postanawiają wziąć ślub i zacząć nowe życie razem.

Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Emma i John są szczęśliwym małżeństwem. Ich miłość przetrwała próbę czasu i okazała się silniejsza niż kiedykolwiek.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wyśnione miłości obsada
Wyśnione miłości
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Xavier Dolan
Scenariusz: Xavier Dolan
Produkcja: Kanada
Premiera: 8 października 2010 (Polska)
16 maja 2010 (świat)

Wyśnione miłości - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Wyśnione miłości - Opinie

8 + 6 =

Wyśnione miłości - polecane w tej kategorii

Wyśnione miłości - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne