Z miłości


6 głosy
Z miłości
Oceń film
3.67

Z miłości - fabułaFabuła filmu "Z miłości"Film "Z miłości" opowiada historię młodej kobiety, Anny, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją miłość. Anna jest zakochana w swoim chłopaku, Aleksie, ale on wyjeżdża do innego miasta, aby rozpocząć nowe życie. Anna postanawia go odnaleźć i wyrusza w podróż, aby go odnaleźć.

Spotkanie z przyjaciółmiAnna spotyka się z przyjaciółmi, aby uzyskać wskazówki dotyczące tego, gdzie może znaleźć Aleksiego. Przyjaciele doradzają jej, aby udała się do miasta, w którym Aleksie miał zamiar zamieszkać. Anna postanawia wyruszyć w podróż i odnaleźć swoją miłość.

Podróż AnnyAnna wyrusza w podróż, aby odnaleźć Aleksiego. Podczas podróży spotyka wielu ludzi, którzy pomagają jej w jej poszukiwaniach. Po drodze Anna spotyka również swojego przyjaciela, który wspiera ją w jej poszukiwaniach.

Spotkanie z AleksimPo wielu przygodach Anna w końcu odnajduje Aleksiego. Okazuje się, że Aleksie jest zakochany w innej kobiecie. Anna jest załamana, ale w końcu zrozumiała, że jej miłość do Aleksiego nie jest wystarczająca, aby go zatrzymać.

Powrót do domuAnna wraca do domu, ale jej podróż nie była daremna. Poznała wielu ludzi, którzy pomogli jej w jej poszukiwaniach. Anna zrozumiała również, że miłość nie zawsze jest wystarczająca, aby zatrzymać kogoś, kogo kochamy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Z miłości obsada
Z miłości
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Anna Jadowska
Scenariusz: Anna Jadowska
Produkcja: Polska
Premiera: 2 grudnia 2011 (Polska)
2 grudnia 2011 (świat)

Z miłości - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Z miłości - Opinie

10 + 1 =

Z miłości - polecane w tej kategorii

Z miłości - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne