Butelki zwrotne


0 głosy
Vratné lahve
Oceń film
0.00

Butelki zwrotne - fabułaFabuła filmu "Butelki zwrotne"Film "Butelki zwrotne" to komedia romantyczna w reżyserii Davida Dobkin'a. Głównymi bohaterami są Vince Vaughn i Owen Wilson.

PostacieVince Vaughn wciela się w postać Billy'ego McMahon'a, młodego, zaradnego i ambitnego biznesmena, który pragnie założyć własną firmę. Owen Wilson wciela się w postać Nick'a Vanderpark'a, przyjaciela Billy'ego, który jest bardziej zrelaksowany i nieco leniwy.

FabułaBilly i Nick postanawiają założyć własną firmę, która zajmuje się zbieraniem butelek zwrotnych. Billy jest bardzo zaangażowany w swój biznes i wierzy, że może odnieść sukces. Nick jest bardziej sceptyczny, ale postanawia wesprzeć przyjaciela.

W trakcie swojej przygody Billy i Nick spotykają wiele interesujących postaci, w tym piękną dziewczynę, która wpływa na ich życie. Billy i Nick muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby osiągnąć sukces.

W końcu Billy i Nick odnoszą sukces i ich firma staje się jedną z najbardziej znanych i cenionych w branży. Ich przyjaźń i zaangażowanie w biznes są wzorami dla innych.

Film "Butelki zwrotne" to zabawna i wzruszająca historia o przyjaźni, odwadze i determinacji. Pokazuje, że z odpowiednim zaangażowaniem i wsparciem można osiągnąć wszystko.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Butelki zwrotne obsada
Butelki zwrotne
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat, Obyczajowy
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Jan Svěrák
Scenariusz: Zdeněk Svěrák
Produkcja: Czechy, Dania, Wielka Brytania
Premiera: 18 stycznia 2008 (Polska)
8 marca 2007 (świat)

Butelki zwrotne - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj

Butelki zwrotne - Opinie

1 + 3 =

Butelki zwrotne - polecane w tej kategorii

Butelki zwrotne - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne