Kroniki lombardu


1 głosy
Pawn Shop Chronicles
Oceń film
5.00

Kroniki lombardu - fabułaFabuła filmu "Kroniki lombardu"Film "Kroniki lombardu" to komedia kryminalna w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Głównym bohaterem jest Janek Lombard, właściciel lombardu, który zostaje wplątany w kryminalną intrygę.

Janek LombardJanek Lombard to główny bohater filmu. Jest właścicielem lombardu, który prowadzi wraz z żoną. Jest zwykłym człowiekiem, który nie ma pojęcia o intrygach kryminalnych. Zostaje wplątany w kryminalną intrygę, która wymyka się jego kontroli.

Kryminalna intrygaKryminalna intryga rozpoczyna się, gdy do lombardu przychodzi tajemniczy mężczyzna, który chce wymienić złoty pierścionek na gotówkę. Janek nie wie, że pierścionek jest skradziony i zostaje wplątany w kryminalną intrygę.

Komisarz KowalskiKomisarz Kowalski to policjant, który jest wysłany do lombardu, aby rozwiązać sprawę skradzionego pierścionka. Kowalski jest bardzo doświadczonym policjantem i szybko zaczyna śledzić tropy, które prowadzą do Janka.

ZakończenieFilm kończy się wielkim finałem, w którym Janek musi stawić czoła komisarzowi Kowalskiemu i jego ludziom. Janek musi wykazać się sprytem i odwagą, aby wyjść z tej sytuacji cało. Ostatecznie Janek odnosi zwycięstwo i udowadnia, że jest niezłym detektywem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kroniki lombardu obsada
Kroniki lombardu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 112 min.
Reżyseria: Wayne Kramer
Scenariusz: Adam Minarovich
Produkcja: USA
Premiera: 12 lipca 2013 (świat)

Kroniki lombardu - gdzie obejrzeć

11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Kroniki lombardu - Opinie

1 + 8 =

Kroniki lombardu - polecane w tej kategorii

Kroniki lombardu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne