Ile waży koń trojański


1 głosy
Ile waży koń trojański
Oceń film
5.00

Ile waży koń trojański - fabułaFabuła filmu "Ile waży koń trojański"Film "Ile waży koń trojański" to komedia romantyczna w reżyserii Andrzeja Barańskiego. Głównymi bohaterami są dwoje młodych ludzi - Ania i Tomek.

Ania jest studentką psychologii, która właśnie zaczyna swoją przygodę z samodzielnym życiem. Tomek to przystojny i zaradny mężczyzna, który pracuje jako kierowca w firmie transportowej.

Ania i Tomek spotykają się przypadkiem i zaczynają się spotykać. Ich znajomość szybko przeradza się w coś więcej. Jednak ich związek nie jest łatwy. Ania i Tomek muszą zmierzyć się z wieloma problemami, które pojawiają się w ich życiu.

W filmie pojawia się również postać Wojtka, przyjaciela Ani. Wojtek jest zazdrosny o związek Ani i Tomka i stara się ich rozdzielić.

W końcu Ania i Tomek muszą zmierzyć się z największym wyzwaniem - odpowiedzią na pytanie: ile waży koń trojański? Odpowiedź na to pytanie może zadecydować o ich przyszłości.

Czy Ania i Tomek znajdą odpowiedź na to pytanie? Czy ich związek przetrwa? Przekonajcie się sami, oglądając film "Ile waży koń trojański".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ile waży koń trojański obsada
Ile waży koń trojański
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 118 min.
Reżyseria: Juliusz Machulski
Scenariusz: Juliusz Machulski
Produkcja: Polska
Premiera: 26 grudnia 2008 (Polska)
26 grudnia 2008 (świat)

Ile waży koń trojański - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Ile waży koń trojański - Opinie

4 + 5 =

Ile waży koń trojański - polecane w tej kategorii

Ile waży koń trojański - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne