Chyba to miłość


1 głosy
Je crois que je l'aime
Oceń film
5.00

Chyba to miłość - fabułaFabuła filmu "Chyba to miłość"Film "Chyba to miłość" to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy spotykają się w nietypowych okolicznościach. Głównymi bohaterami są: Anna i Michał.

AnnaAnna jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako prawniczka w dużej korporacji. Jest zamknięta w sobie i nieufna wobec ludzi. Nie wierzy w miłość i nie szuka jej.

MichałMichał jest młodym, przystojnym mężczyzną, który pracuje jako fotograf. Jest otwarty na ludzi i wierzy w miłość. Jest zafascynowany Anną i postanawia zrobić wszystko, aby ją zdobyć.

SpotkanieAnna i Michał spotykają się w nietypowych okolicznościach. Anna jest zmuszona do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, którą Michał ma wykonać. W trakcie sesji między nimi rodzi się uczucie.

Rozwój wydarzeńAnna i Michał zaczynają się spotykać i poznawać. Anna zaczyna wierzyć w miłość i otwiera się na Michała. Jednak ich związek jest zagrożony przez tajemnicę, która kryje się w przeszłości Anny.

ZakończenieAnna i Michał muszą stawić czoła przeszłości i odkryć prawdę o sobie nawzajem. W końcu udaje im się pokonać wszystkie przeszkody i znaleźć szczęście w miłości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Chyba to miłość obsada
Chyba to miłość
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia, Romans
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Pierre Jolivet
Scenariusz: Simon Michaël, Pierre Jolivet
Produkcja: Francja
Premiera: 21 lutego 2007 (świat)

Chyba to miłość - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w abonamencie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Chyba to miłość - Opinie

9 + 7 =

Chyba to miłość - polecane w tej kategorii

Chyba to miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne