Blue Jasmine


1 głosy
Blue Jasmine
Oceń film
5.00

Blue Jasmine - fabułaFabuła filmu "Blue Jasmine"Film "Blue Jasmine" to opowieść o Jasmine Francis, która po upadku swojego męża, milionera Hal'a, musi zacząć od nowa. Przenosi się do San Francisco, gdzie mieszka jej siostra Ginger. Jasmine jest zagubiona i zdezorientowana, a jej życie wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej.

Jasmine FrancisJasmine Francis to główna bohaterka filmu. Jest byłą żoną milionera Hal'a, który został skazany za oszustwa finansowe. Jasmine jest zagubiona i zdezorientowana, a jej życie wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej. Próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji, ale jej przeszłość ciągle ją goni.

GingerGinger to siostra Jasmine. Jest zupełnie innym typem osoby niż Jasmine. Jest prostą, szczerą i uczciwą kobietą, która pracuje jako sprzątaczka. Ginger jest zazdrosna o Jasmine i jej przeszłość, ale nadal jest jej najlepszą przyjaciółką.

HalHal to były mąż Jasmine. Jest milionerem, który został skazany za oszustwa finansowe. Jasmine nadal go kocha, ale jest zła na niego za to, co zrobił. Hal próbuje odzyskać jej zaufanie, ale Jasmine nie jest gotowa na to, by mu wybaczyć.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której Jasmine i Ginger są razem. Jasmine zaczyna zdawać sobie sprawę, że jej przeszłość nie jest ważna, a to, co jest ważne, to teraźniejszość i przyszłość. Jasmine zaczyna nowe życie, w którym jest szczęśliwa i spełniona.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Blue Jasmine obsada
Blue Jasmine
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Woody Allen
Scenariusz: Woody Allen
Produkcja: USA
Premiera: 23 sierpnia 2013 (Polska)
26 lipca 2013 (świat)

Blue Jasmine - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Blue Jasmine - Opinie

1 + 6 =

Blue Jasmine - polecane w tej kategorii

Blue Jasmine - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne