Dziewczyna z lilią


1 głosy
L'écume des jours
Oceń film
5.00

Dziewczyna z lilią - fabułaFabuła filmu "Dziewczyna z lilią"Film "Dziewczyna z lilią" to opowieść o młodej kobiecie, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce na świecie. Główną bohaterką jest Lily, która pochodzi z małego miasteczka w stanie Nowy Jork. Jest zagubiona i szuka odpowiedzi na pytania dotyczące jej przyszłości.

Spotkanie z przyjaciółmiLily spotyka się ze swoimi przyjaciółmi, aby porozmawiać o swoich problemach. Przyjaciele postanawiają wyruszyć w podróż, aby pomóc jej znaleźć odpowiedzi. Wyruszają w długą podróż, aby odwiedzić różne miejsca i poznać nowych ludzi.

Przygody na drodzePodczas podróży Lily i jej przyjaciele spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w ich poszukiwaniach. Przeżywają wiele przygód, odwiedzając różne miejsca i poznając nowych ludzi. W trakcie swojej podróży spotykają również wielu wrogów, którzy próbują im przeszkodzić.

Odkrycie prawdyW końcu Lily odkrywa prawdę o swojej przeszłości i przyszłości. Dowiaduje się, że jej rodzina ma długą historię i że jej przodkowie byli wyjątkowo silni i odważni. Dzięki tej wiedzy Lily odnajduje swoje miejsce na świecie i odzyskuje pewność siebie.

ZakończenieLily i jej przyjaciele wracają do domu, gdzie spotykają się z rodziną i przyjaciółmi. Wszyscy są szczęśliwi, że Lily odnalazła swoje miejsce na świecie i że wszystko wróciło do normy. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Lily i jej przyjaciele cieszą się z odkrytej prawdy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dziewczyna z lilią obsada
Dziewczyna z lilią
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 125 min.
Reżyseria: Michel Gondry
Scenariusz: Luc Bossi
Produkcja: Belgia, Francja
Premiera: 5 lipca 2013 (Polska)
24 kwietnia 2013 (świat)

Dziewczyna z lilią - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
od 14,99 zł
w pakiecie
Film dostępny w pakiecie Multi (opłata miesięczna) - dla klientów T-Mobile pierwszy miesiąc za darmo
Oglądaj

Dziewczyna z lilią - Opinie

6 + 9 =

Dziewczyna z lilią - polecane w tej kategorii

Dziewczyna z lilią - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne