Szaleństwa ukraińskiej niani


0 głosy
Domestic import
Oceń film
0.00

Szaleństwa ukraińskiej niani - fabułaFabuła filmu "Szaleństwa ukraińskiej niani"Film "Szaleństwa ukraińskiej niani" to komedia romantyczna, która opowiada o przygodach ukraińskiej niani, która przyjeżdża do Francji, aby opiekować się trójką dzieci.

Główną bohaterką jest Nastia, ukraińska niania, która przyjeżdża do Francji, aby opiekować się trójką dzieci. Nastia jest bardzo energiczną i zabawną osobą, która wprowadza w życie rodziny wiele szaleństw.

Rodzina, którą Nastia ma opiekować, to rodzina zamożnego biznesmena, który ma trójkę dzieci: córkę, syna i nastoletnią córkę. Dzieci są bardzo zamknięte w sobie i niechętnie przyjmują Nastię.

Przygody NastiiNastia wprowadza w życie rodziny wiele szaleństw. Próbuje nauczyć dzieci, jak cieszyć się życiem i jak czerpać z niego radość. Przy okazji, Nastia zaczyna zakochiwać się w ojcu dzieci, który jest zafascynowany jej energią i optymizmem.

Nastia i ojciec dzieci zaczynają się spotykać i zakochują w sobie. Jednak ich związek jest trudny, ponieważ ojciec dzieci ma żonę, która nie jest zadowolona z ich związku.

ZakończenieW końcu, po wielu przygodach i szaleństwach, Nastia i ojciec dzieci postanawiają zostać razem. Dzieci również akceptują ich związek i zaczynają traktować Nastię jak członka rodziny. Wszyscy są szczęśliwi i cieszą się z tego, że Nastia jest częścią ich życia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Szaleństwa ukraińskiej niani obsada
Szaleństwa ukraińskiej niani
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Kevin Connor
Scenariusz: Andrea Malamut
Produkcja: USA
Premiera: 2006

Szaleństwa ukraińskiej niani - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Szaleństwa ukraińskiej niani - Opinie

5 + 9 =

Szaleństwa ukraińskiej niani - polecane w tej kategorii

Szaleństwa ukraińskiej niani - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne