Śluby panieńskie


3 głosy
Śluby panieńskie
Oceń film
2.33

Śluby panieńskie - fabuła



Fabuła filmu "Śluby panieńskie"



Film "Śluby panieńskie" to komedia romantyczna w reżyserii Paula Weitza. Głównymi bohaterami są trzy przyjaciółki: Tess, Alice i Rachel.

Tess



Tess jest zaręczona z mężczyzną, którego nie kocha. Postanawia zerwać zaręczyny i wyruszyć w podróż po Europie, aby odnaleźć siebie.

Alice



Alice jest zakochana w swoim przyjacielu, ale boi się wyznać mu swoje uczucia. Postanawia wyruszyć w podróż po Europie, aby odnaleźć odwagę do wyznania miłości.

Rachel



Rachel jest zakochana w swoim szefie, ale nie wie, jak mu to powiedzieć. Postanawia wyruszyć w podróż po Europie, aby odnaleźć odwagę do wyznania uczuć.

Podróż po Europie



Trzy przyjaciółki wyruszają w podróż po Europie, aby odnaleźć siebie i odwagę do wyznania uczuć. Podczas podróży spotykają wielu interesujących ludzi, odwiedzają piękne miejsca i przeżywają wiele przygód.

Zakończenie



Podczas podróży przyjaciółki odkrywają, że najważniejsze jest szczęście i miłość. Tess odnajduje odwagę do zerwania zaręczyn, Alice wyznaje swoje uczucia przyjacielowi, a Rachel odważnie mówi szefowi o swoich uczuciach. Wszystkie trzy przyjaciółki odnajdują szczęście i miłość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Śluby panieńskie obsada
Śluby panieńskie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Kostiumowy, Romans
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Filip Bajon
Scenariusz: Filip Bajon
Produkcja: Polska
Premiera: 8 października 2010 (Polska)
8 października 2010 (świat)

Śluby panieńskie - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Śluby panieńskie - Opinie

6 + 8 =

Śluby panieńskie - polecane w tej kategorii

Śluby panieńskie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne