Święty interes


0 głosy
Święty interes
Oceń film
0.00

Święty interes - fabułaFabuła filmu "Święty interes"Film "Święty interes" opowiada historię młodego biznesmena, który postanawia założyć własną firmę. Głównym bohaterem jest John, który po ukończeniu studiów postanawia założyć własny biznes. Jego przyjaciel, Mike, pomaga mu w tym przedsięwzięciu.

John i MikeJohn i Mike są przyjaciółmi od dzieciństwa. Obaj są ambitni i mają wielkie plany na przyszłość. John postanawia założyć własną firmę, a Mike pomaga mu w tym. Wspólnie szukają inwestorów, którzy pomogą im w realizacji ich planów.

Nieoczekiwane wydarzeniaNiestety, ich plany nie układają się tak, jakby sobie tego życzyli. Wkrótce okazuje się, że ich inwestorzy są w rzeczywistości przestępcami, którzy chcą wykorzystać ich biznes do swoich własnych celów. John i Mike muszą zmierzyć się z trudnymi wyborami, aby ocalić swoją firmę.

Walka o przetrwanieJohn i Mike muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby ocalić swoją firmę. Muszą walczyć o przetrwanie i stawić czoła przestępcom, którzy chcą wykorzystać ich biznes do swoich własnych celów. W końcu udaje im się pokonać przeciwności i ocalić swoją firmę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Święty interes obsada
Święty interes
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Maciej Wojtyszko
Scenariusz: Aneta Wróbel-Wojtyszko, Adam Wojtyszko
Produkcja: Polska
Premiera: 27 sierpnia 2010 (Polska)
27 sierpnia 2010 (świat)

Święty interes - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj

Święty interes - Opinie

7 + 5 =

Święty interes - polecane w tej kategorii

Święty interes - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne