Pokaż kotku co masz w środku


0 głosy
Pokaż kotku co masz w środku
Oceń film
0.00

Pokaż kotku co masz w środku - fabułaFabuła filmu "Pokaż kotku co masz w środku"Film "Pokaż kotku co masz w środku" to opowieść o przygodach małego kotka o imieniu Kiki. Kiki jest bardzo odważnym i ciekawym świata kotem, który chce poznać świat. Pewnego dnia Kiki wyrusza w podróż, aby odkryć, co skrywa się w jego sercu.

Kiki i jego przyjacieleKiki spotyka wielu przyjaciół w trakcie swojej podróży. Wśród nich są: szalony królik, który nazywa się Puchatek, zabawny szczur o imieniu Myszka, a także przyjacielski pies o imieniu Burek. Wszyscy oni wspierają Kiki w jego wyprawie.

Przygody KikiKiki spotyka wiele przygód w trakcie swojej podróży. Przechodzi przez wiele trudnych sytuacji, ale zawsze znajduje w sobie siłę, aby je pokonać. Przeżywa wiele przygód, odwiedza wiele miejsc i poznaje wielu nowych przyjaciół.

Koniec podróżyKiki w końcu dociera do celu swojej podróży. Odkrywa, że to, co skrywa się w jego sercu, to odwaga i miłość. Kiki uczy się, że najważniejsze jest to, co masz w środku, a nie to, co widzą inni.

Film "Pokaż kotku co masz w środku" to piękna opowieść o odwadze, przyjaźni i miłości. Kiki uczy nas, że najważniejsze jest to, co mamy w sercu, a nie to, co widzą inni. To piękna historia, która zachęca do odkrywania własnych marzeń i do bycia odważnym.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pokaż kotku co masz w środku obsada
Pokaż kotku co masz w środku
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Sławomir Kryński
Scenariusz: Sławomir Kryński
Produkcja: Polska
Premiera: 25 grudnia 2011 (Polska i świat)

Pokaż kotku co masz w środku - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj

Pokaż kotku co masz w środku - Opinie

6 + 8 =

Pokaż kotku co masz w środku - polecane w tej kategorii

Pokaż kotku co masz w środku - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne