Prawie święta


0 głosy
All is bright
Oceń film
0.00

Prawie święta - fabułaFabuła filmu "Prawie święta"Film "Prawie święta" to komedia romantyczna, w której głównymi bohaterami są Holly i Ben. Holly jest młodą kobietą, która pracuje jako dziennikarka w Nowym Jorku. Ben jest właścicielem małej restauracji w małym miasteczku.

Spotkanie Holly i BenaHolly i Ben poznają się przypadkowo, gdy Holly przyjeżdża do miasteczka, aby odwiedzić swoją rodzinę. Holly i Ben szybko się zaprzyjaźniają i zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu.

Przygotowania do świątHolly i Ben postanawiają wspólnie przygotować święta Bożego Narodzenia. W tym celu Holly i Ben wybierają się do sklepu, aby kupić prezenty dla rodziny Holly. W sklepie spotykają również jej byłego chłopaka, który wywołuje w niej wiele wspomnień.

Przeszłość HollyHolly odkrywa, że jej były chłopak wciąż jest zakochany w niej. Holly zaczyna się zastanawiać, czy powinna wrócić do swojego byłego chłopaka, czy też powinna pozostać z Benem. Holly musi zdecydować, co jest dla niej najlepsze.

ZakończenieW końcu Holly decyduje się pozostać z Benem. Holly i Ben spędzają razem święta Bożego Narodzenia, a ich uczucie do siebie tylko wzrasta. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Holly i Ben postanawiają być razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Prawie święta obsada
Prawie święta
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Phil Morrison
Scenariusz: Melissa James Gibson
Produkcja: USA
Premiera: 18 kwietnia 2013 (świat)

Prawie święta - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Prawie święta - Opinie

1 + 7 =

Prawie święta - polecane w tej kategorii

Prawie święta - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne