Obywatel roku


1 głosy
Kraftidioten
Oceń film
2.00

Obywatel roku - fabułaObywatel rokuFilm "Obywatel roku" to opowieść o młodym mężczyźnie, Benu Lockwoodzie, który wyrusza w podróż, aby zdobyć tytuł Obywatela Roku. Ben jest zdeterminowany, aby zdobyć tytuł, ponieważ jego ojciec, który zmarł w wypadku samochodowym, był wielkim fanem tego konkursu.

Ben LockwoodBen jest młodym, ambitnym mężczyzną, który wyrusza w podróż, aby zdobyć tytuł Obywatela Roku. Jego podróż jest pełna przygód i wyzwań, które pomagają mu zrozumieć, co oznacza bycie dobrym obywatelem.

EmilyEmily jest dziewczyną Bena, która wspiera go w jego podróży. Pomaga mu w pokonywaniu wyzwań i wspiera go w jego dążeniu do zdobycia tytułu Obywatela Roku.

KonkurencjaBen musi stawić czoła wielu innym kandydatom, którzy również pragną zdobyć tytuł Obywatela Roku. Wszyscy oni mają swoje własne powody, dla których chcą zdobyć tytuł. Ben musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, aby wygrać konkurs.

ZakończenieBen w końcu zdobywa tytuł Obywatela Roku. Jego podróż pomogła mu zrozumieć, co oznacza bycie dobrym obywatelem. Film kończy się sceną, w której Ben i Emily są szczęśliwi i cieszą się z jego sukcesu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Obywatel roku obsada
Obywatel roku
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Kryminał
Czas trwania: 116 min.
Reżyseria: Hans Petter Moland
Scenariusz: Kim Fupz Aakeson
Produkcja: Norwegia
Premiera: 16 maja 2014 (Polska)
10 lutego 2014 (świat)

Obywatel roku - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Obywatel roku - Opinie

6 + 3 =

Obywatel roku - polecane w tej kategorii

Obywatel roku - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne