Futro - fabułaFabuła filmu "Futro"Film "Futro" to opowieść o przygodach trzech przyjaciół: Maksa, Kacpra i Zosi. Maks i Kacper są nastolatkami, którzy mieszkają w małym miasteczku. Zosia jest ich sąsiadką, która jest o kilka lat starsza od nich.

Początek przygodyWszystko zaczyna się, gdy Maks i Kacper odkrywają, że Zosia ma tajemniczą moc. Okazuje się, że Zosia potrafi przemieniać się w futro. Przyjaciele postanawiają wykorzystać tę moc, aby pomóc ludziom w ich małym miasteczku.

Przygoda w pełniMaks, Kacper i Zosia wyruszają w podróż, aby znaleźć sposób na wykorzystanie mocy Zosi. Podczas swojej wyprawy spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w ich misji. Przyjaciele odkrywają, że ich moc może być wykorzystana do dobra, ale także do zła.

Koniec przygodyMaks, Kacper i Zosia muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby osiągnąć swój cel. W końcu odkrywają, że ich moc może być wykorzystana do pomocy ludziom w ich małym miasteczku. Przyjaciele postanawiają wykorzystać swoją moc, aby pomóc innym.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Futro obsada
Futro
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Tomasz Drozdowicz
Scenariusz: Beata Hyczko
Produkcja: Niemcy, Polska
Premiera: 25 kwietnia 2008 (Polska)
18 września 2007 (świat)

Futro - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Futro - Opinie

6 + 9 =

Futro - polecane w tej kategorii

Futro - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne