Wyjazd integracyjny


7 głosy
Wyjazd integracyjny
Oceń film
3.14

Wyjazd integracyjny - fabułaFabuła filmu "Wyjazd integracyjny"Film "Wyjazd integracyjny" opowiada o grupie pracowników, którzy wyjeżdżają na wyjazd integracyjny. Głównymi bohaterami są: Adam, który jest szefem firmy, jego pracownicy: Marta, Kuba, Ola i Tomek oraz ich szefowa, pani Agata.

Wyjazd integracyjnyGrupa pracowników wyjeżdża na wyjazd integracyjny, aby lepiej się poznać i zintegrować. Na miejscu okazuje się, że wyjazd został zorganizowany w bardzo nietypowy sposób. Pracownicy mają do wykonania różne zadania, które mają im pomóc w lepszym poznaniu siebie nawzajem.

KonfliktyPodczas wyjazdu dochodzi do wielu konfliktów między pracownikami. Adam i Marta są w stałym konflikcie, ponieważ Adam jest zazdrosny o jej relacje z Kubą. Ola i Tomek z kolei mają trudności w porozumieniu się ze sobą. Pani Agata stara się jednak wszystko naprawić i pomóc wszystkim w lepszym poznaniu siebie nawzajem.

ZakończenieW końcu wszyscy pracownicy zaczynają się lepiej rozumieć i zaczynają współpracować. Adam i Marta zaczynają się zbliżać, a Ola i Tomek zaczynają rozmawiać ze sobą. Wszyscy pracownicy są zadowoleni z wyjazdu i zaczynają lepiej współpracować w pracy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wyjazd integracyjny obsada
Wyjazd integracyjny
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Przemysław Angerman
Scenariusz: Przemysław Angerman, Adam Karolewski
Produkcja: Polska
Premiera: 4 listopada 2011 (Polska)
4 listopada 2011 (świat)

Wyjazd integracyjny - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
od 7,99 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Wyjazd integracyjny - Opinie

2 + 3 =

Wyjazd integracyjny - polecane w tej kategorii

Wyjazd integracyjny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne