Wkręceni


5 głosy
Wkręceni
Oceń film
3.40

Wkręceni - fabułaFabuła filmu "Wkręceni"Film "Wkręceni" to komedia z 2006 roku, w której głównymi bohaterami są dwaj przyjaciele - Kuba i Tomek. Obaj mężczyźni mieszkają w małym miasteczku i pracują w sklepie z częściami samochodowymi.

Przygoda Kuba i TomkaKuba i Tomek postanawiają wybrać się w podróż do Warszawy, aby odnaleźć swoją szansę na lepsze życie. Wkrótce po przybyciu do stolicy, przyjaciele zostają wciągnięci w świat przestępczy.

Spotkanie z gangsteremKuba i Tomek spotykają gangstera o imieniu Kostek, który proponuje im pracę w swojej firmie. Przyjaciele zgadzają się i zaczynają wykonywać różne zadania dla Kostka.

Przemiana Kuba i TomkaKuba i Tomek zaczynają zarabiać duże pieniądze, a ich życie zaczyna się zmieniać. Przyjaciele zaczynają kupować drogie ubrania i samochody, a także zaczynają spotykać się z pięknymi kobietami.

Konfrontacja z KostkiemKuba i Tomek zaczynają się buntować przeciwko Kostkowi, który chce ich wykorzystać do swoich celów. Przyjaciele postanawiają zmierzyć się z gangsterem i walczyć o swoją wolność.

ZakończenieKuba i Tomek wygrywają walkę z Kostkiem i odzyskują wolność. Przyjaciele wracają do swojego miasteczka i zaczynają nowe życie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Kuba i Tomek odnajdują szczęście i spełnienie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wkręceni obsada
Wkręceni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Piotr Wereśniak
Scenariusz: Piotr Wereśniak
Produkcja: Polska
Premiera: 10 stycznia 2014 (Polska i świat)

Wkręceni - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
od 5 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
4 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Wkręceni - Opinie

7 + 7 =

Wkręceni - polecane w tej kategorii

Wkręceni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne