Jak stracić dziwczynę


0 głosy
Hum Tum Shabana
Oceń film
0.00

Jak stracić dziwczynę - fabułaFabuła filmu "Jak stracić dziewczynę"Film "Jak stracić dziewczynę" opowiada historię młodego mężczyzny, Bena, który zakochuje się w pięknej dziewczynie, Lindzie. Ben i Linda szybko się zaprzyjaźniają i zaczynają spotykać się regularnie.

KomplikacjeJednak wkrótce pojawiają się komplikacje. Ben zaczyna zauważać, że Linda ma w sobie coś, co go przeraża. Okazuje się, że Linda ma skłonności do zazdrości i wybuchowego zachowania. Ben zaczyna się zastanawiać, czy jest w stanie znieść jej zachowanie.

KonfliktKonflikt między Benem a Lindą narasta, gdy Ben spotyka się z przyjaciółką Lindy, Anną. Linda jest zazdrosna i zaczyna wymyślać różne sposoby, aby zmusić Bena do zerwania z Anną. Ben jest zdezorientowany i zaczyna się zastanawiać, czy powinien pozostać z Lindą, czy też powinien odejść.

RozwiązanieW końcu Ben postanawia odejść od Lindy. Jest zrozpaczony, ale wie, że to jedyna słuszna decyzja. Linda jest załamana i próbuje go odwieść od tego kroku, ale Ben jest nieugięty. W końcu Linda przyznaje się do swoich błędów i przeprasza Bena. Ben jest wzruszony i postanawia dać Lindzie drugą szansę. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Ben i Linda zaczynają nowy rozdział w swoim życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jak stracić dziwczynę obsada
Jak stracić dziwczynę
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna, Obyczajowy
Czas trwania: 121 min.
Reżyseria: Sagar Ballary
Scenariusz: Sagar Ballary
Produkcja: Indie
Premiera: 30 września 2011 (świat)

Jak stracić dziwczynę - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Jak stracić dziwczynę - Opinie

5 + 3 =

Jak stracić dziwczynę - polecane w tej kategorii

Jak stracić dziwczynę - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne