Narzeczony mimo woli


0 głosy
The Proposal
Oceń film
0.00

Narzeczony mimo woli - fabułaFabuła filmu "Narzeczony mimo woli"Film "Narzeczony mimo woli" opowiada historię dwojga bohaterów - Margaret Tate i Andrewa Paxtona. Margaret jest wyścigową menedżerką w wielkiej firmie wydawniczej, która zostaje zmuszona do poślubienia Andrewa, aby uniknąć deportacji z USA. Andrew jest przystojnym, ale niezbyt ambitnym mężczyzną, który pracuje jako nauczyciel języka angielskiego.

Zakochują się w sobieMargaret i Andrew zaczynają współpracować, aby udowodnić urzędnikom imigracyjnym, że ich małżeństwo jest prawdziwe. Wkrótce zaczynają się zbliżać i zakochują się w sobie. Margaret zaczyna dostrzegać, że Andrew jest bardziej ambitny, niż sądziła, a Andrew zaczyna doceniać jej zaangażowanie w pracę.

KonfliktKonflikt pojawia się, gdy Margaret dowiaduje się, że Andrew planuje wyjechać za granicę, aby rozpocząć nowe życie. Margaret jest załamana, ponieważ nie chce stracić go. W końcu Margaret i Andrew muszą zdecydować, czy ich małżeństwo jest prawdziwe, czy tylko pozorowane.

Happy endW końcu Margaret i Andrew decydują się pozostać razem i zaczynają planować swoją przyszłość. Margaret zostaje w USA, a Andrew zostaje w firmie wydawniczej, w której pracuje Margaret. W końcu para zostaje szczęśliwie zaręczona i planuje swoje wesele.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Narzeczony mimo woli obsada
Narzeczony mimo woli
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna, Komedia
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Anne Fletcher
Scenariusz: Pete Chiarelli
Produkcja: USA
Premiera: 19 czerwca 2009 (Polska)
1 czerwca 2009 (świat)

Narzeczony mimo woli - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
9,99 zł
za film
Oglądaj

Narzeczony mimo woli - Opinie

1 + 8 =

Narzeczony mimo woli - polecane w tej kategorii

Narzeczony mimo woli - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne