Niewinny pocałunek


0 głosy
Un baiser s'il vous plaît
Oceń film
0.00

Niewinny pocałunek - fabułaFabuła filmu "Niewinny pocałunek"Film "Niewinny pocałunek" to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy zakochują się w sobie. Głównymi bohaterami są Noah i Elle. Noah jest zwykłym chłopakiem, który mieszka w małym miasteczku. Elle jest zamożną dziewczyną, która przyjeżdża do miasteczka, aby odwiedzić swoją babcię.

Pierwsze spotkanieNoah i Elle spotykają się po raz pierwszy w sklepie muzycznym. Noah jest zafascynowany Elle i postanawia zaprosić ją na randkę. Elle zgadza się i oboje wybierają się na spacer po mieście. W trakcie spaceru Noah i Elle zaczynają się coraz bardziej zbliżać.

Romantyczny pocałunekNoah i Elle zaczynają się spotykać coraz częściej. Ich uczucie do siebie rośnie z każdym dniem. Pewnego dnia Noah i Elle postanawiają wybrać się na romantyczny spacer. W trakcie spaceru Noah i Elle zaczynają się całować. To był niewinny pocałunek, który zmienił ich życie na zawsze.

KonfliktNoah i Elle są szczęśliwi, ale ich szczęście nie trwa długo. Elle dowiaduje się, że jej ojciec jest przeciwny ich związkowi. Elle postanawia wyjechać z miasteczka, aby uniknąć konfliktu z ojcem. Noah jest zrozpaczony, ale postanawia zrobić wszystko, aby odzyskać Elle.

Happy endNoah postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć Elle. W trakcie podróży Noah spotyka wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają mu w jego poszukiwaniach. W końcu Noah odnajduje Elle i oboje wracają do miasteczka. Elle i jej ojciec postanawiają pogodzić się i Noah i Elle mogą wreszcie być razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Niewinny pocałunek obsada
Niewinny pocałunek
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Emmanuel Mouret
Scenariusz: Emmanuel Mouret
Produkcja: Francja
Premiera: 4 września 2007 (świat)

Niewinny pocałunek - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Niewinny pocałunek - Opinie

3 + 2 =

Niewinny pocałunek - polecane w tej kategorii

Niewinny pocałunek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne