Raj: wiara


2 głosy
Paradies: Glaube
Oceń film
3.50

Raj: wiara - fabułaFabuła filmu "Raj: Wiara"Film "Raj: Wiara" to opowieść o młodej kobiecie, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją wiarę. Główną bohaterką jest Faith, młoda dziewczyna, która wychowywała się w wierze chrześcijańskiej. Jednak po śmierci jej matki, Faith zaczyna tracić wiarę i zaczyna szukać odpowiedzi na swoje pytania.

Podróż FaithFaith wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją wiarę. Podczas swojej podróży spotyka wielu ludzi, którzy mają różne poglądy na temat wiary. Jednak Faith nie jest w stanie znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. W końcu spotyka mężczyznę o imieniu John, który wyjaśnia jej, że wszystko, czego szuka, znajduje się w jej sercu.

Odkrycie wiaryFaith zaczyna rozumieć, że wszystko, czego szuka, znajduje się w jej sercu. Dzięki temu odkryciu, Faith zaczyna odnajdywać swoją wiarę. W końcu odkrywa, że wszystko, czego potrzebuje, to miłość i wybaczenie.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której Faith wraca do domu i spotyka się z Johnem. John mówi jej, że wszystko, czego szukała, znajdowało się w jej sercu. Faith zaczyna wierzyć, że wszystko, co jej się przydarzyło, było częścią planu Boga. W końcu Faith odnajduje swoją wiarę i zaczyna wierzyć, że wszystko, co jej się przydarzy, ma jakiś cel.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Raj: wiara obsada
Raj: wiara
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 109 min.
Reżyseria: Ulrich Seidl
Scenariusz: Veronika Franz, Ulrich Seidl
Produkcja: Austria, Francja, Niemcy
Premiera: 5 kwietnia 2013 (Polska)
30 sierpnia 2012 (świat)

Raj: wiara - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Raj: wiara - Opinie

7 + 1 =

Raj: wiara - polecane w tej kategorii

Raj: wiara - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne