Czas na miłość


1 głosy
Admission
Oceń film
3.00

Czas na miłość - fabułaFabuła filmu "Czas na miłość"Film "Czas na miłość" to romantyczna komedia, która opowiada historię dwojga ludzi, którzy spotykają się w najmniej oczekiwanym momencie.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są Rachel i Nick. Rachel jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako prawniczka w dużej firmie. Nick jest właścicielem małej restauracji. Oboje są w związkach, ale ich relacje są niezadowalające.

SpotkanieRachel i Nick spotykają się przypadkowo w restauracji Nicka. Rachel jest zaskoczona, gdy okazuje się, że Nick jest właścicielem tego miejsca. Oboje zaczynają się spotykać i zaczynają się zbliżać.

RomansRachel i Nick zaczynają się spotykać i zakochują w sobie. Ich związek jest pełen namiętności i romantycznych chwil. Jednak ich związek jest skomplikowany, ponieważ oboje są w związkach.

KonfliktKonflikt pojawia się, gdy Rachel i Nick zaczynają się spotykać w tajemnicy. Ich partnerzy są coraz bardziej podejrzliwi i zaczynają domyślać się, że coś jest nie tak.

RozwiązanieRachel i Nick muszą zdecydować, co dalej z ich związkiem. Muszą zdecydować, czy chcą kontynuować swój romans, czy też powiedzieć prawdę swoim partnerom. Ostatecznie decydują się na szczerą rozmowę i wybierają miłość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Czas na miłość obsada
Czas na miłość
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna, Komedia
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Paul Weitz
Scenariusz: Karen Croner
Produkcja: USA
Premiera: 22 marca 2013 (świat)

Czas na miłość - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj

Czas na miłość - Opinie

5 + 10 =

Czas na miłość - polecane w tej kategorii

Czas na miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne