Szukając Vivian Maier


0 głosy
Finding Vivian Maier
Oceń film
0.00

Szukając Vivian Maier - fabułaPoczątekJohn Maloof jest młodym historykiem, który w 2007 roku przypadkowo odkrywa zapomniane zdjęcia Vivian Maier. Postanawia zgłębić jej historię i odkryć, kim była ta tajemnicza fotografka. Wkrótce poznaje jej bliskich i przyjaciół, którzy wspominają o jej skomplikowanym życiu.

PoszukiwaniaJohn Maloof i jego współpracownik, Jeff Garlin, wyruszają w podróż po Stanach Zjednoczonych, aby odkryć, kim była Vivian Maier. Przemierzając kraj, odwiedzają miejsca, w których mieszkała, i spotykają ludzi, którzy ją znali. W trakcie swojej podróży odkrywają, że Vivian była zamkniętą osobą, która nie chciała mówić o swojej przeszłości.

OdkrycieJohn i Jeff odkrywają, że Vivian była zdolnym fotografem, który uwiecznił wiele miejsc i ludzi. Zgromadziła ogromną kolekcję zdjęć, które przedstawiają jej życie i pracę. John i Jeff postanawiają wystawić jej zdjęcia w galerii, aby pokazać światu jej talent.

ZakończenieJohn i Jeff wystawiają zdjęcia Vivian w galerii, a jej prace szybko stają się sławne. Vivian staje się jedną z najbardziej znanych fotografek w historii. John i Jeff są dumni, że mogli przyczynić się do odkrycia jej talentu. Film kończy się sceną, w której John i Jeff oglądają wystawę zdjęć Vivian, a widzowie mogą podziwiać jej prace.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Szukając Vivian Maier obsada
Szukając Vivian Maier
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dokument, Biograficzny
Czas trwania: 80 min.
Reżyseria: John Maloof, Charlie Siskel
Scenariusz: John Maloof, Charlie Siskel
Produkcja: USA
Premiera: 9 maja 2014 (Polska)
9 września 2013 (świat)

Szukając Vivian Maier - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
6,90 zł
za film
Oglądaj

Szukając Vivian Maier - Opinie

7 + 7 =

Szukając Vivian Maier - polecane w tej kategorii

Szukając Vivian Maier - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne