Jabberwock


0 głosy
Jabberwock
Oceń film
0.00

Jabberwock - fabułaFabuła filmu "Jabberwock"Film "Jabberwock" opowiada historię młodego chłopca o imieniu Jack, który mieszka w małym miasteczku. Jack jest zafascynowany legendą o potworze zwanym Jabberwock, który mieszka w lesie za miastem. Pewnego dnia Jack postanawia odwiedzić lasy, aby zobaczyć, czy istnieje naprawdę.

Kiedy Jack wchodzi do lasu, spotyka tajemniczą dziewczynę o imieniu Alice. Alice wyjaśnia Jackowi, że Jabberwock jest potworem, który został stworzony przez złego czarodzieja o imieniu Red Queen. Alice i Jack postanawiają razem zmierzyć się z potworem.

Wraz z Alice Jack odkrywa, że Jabberwock jest złowrogim stworzeniem, które zagraża całemu miastu. Aby powstrzymać potwora, Jack i Alice muszą znaleźć sposób, aby go pokonać. W tym celu wyruszają w podróż, aby zdobyć potrzebne przedmioty i zdobyć moc, która pozwoli im pokonać potwora.

Podczas swojej podróży Jack i Alice spotykają wielu przyjaciół, którzy pomagają im w ich misji. W końcu Jack i Alice zdobywają wszystkie potrzebne przedmioty i zdobywają moc, aby pokonać Jabberwocka.

Kiedy Jack i Alice wracają do miasta, muszą stawić czoła potworowi. W końcu Jack i Alice pokonują Jabberwocka i uratują miasto. Po pokonaniu potwora Jack i Alice wracają do domu, gdzie czekają na nich ich przyjaciele i rodzina.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jabberwock obsada
Jabberwock
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy, Przygodowy
Czas trwania: 84 min.
Reżyseria: Steven R. Monroe
Scenariusz: Raul Inglis, Rafael Jordan
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 10 września 2011 (świat)

Jabberwock - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Jabberwock - Opinie

6 + 3 =

Jabberwock - polecane w tej kategorii

Jabberwock - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne