Wszystko dla Lary


0 głosy
Abducted
Oceń film
0.00

Wszystko dla Lary - fabułaFabuła filmu "Wszystko dla Lary"Film "Wszystko dla Lary" opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Lara. Jest ona córką bogatego biznesmena, który zapewnia jej wszystko, czego potrzebuje. Lara jest bardzo zdolna i ambitna, ale jej ojciec nie chce, aby wybrała karierę, która nie przyniesie mu zysków.

Konflikt między ojcem a córkąLara postanawia jednak zrealizować swoje marzenia i wybiera karierę artystyczną. Niestety, jej ojciec nie akceptuje tego wyboru i nie chce wspierać jej w dążeniu do celu. W rezultacie, Lara musi zarabiać na swoje utrzymanie i zaczyna pracować jako kelnerka.

Romans Lary i jej przyjacielaW tym czasie Lara poznaje swojego przyjaciela, który jest również artystą. Między nimi rodzi się uczucie, które jednak nie jest akceptowane przez jej ojca. Ojciec Lary nie chce dopuścić do tego, aby jego córka była z kimś, kto nie jest w stanie zapewnić jej odpowiedniego poziomu życia.

Walka o szczęście LaryLara postanawia jednak walczyć o swoje szczęście i zaczyna pracować nad swoją karierą artystyczną. Dzięki swojej determinacji i wsparciu przyjaciół, udaje jej się osiągnąć sukces. Ostatecznie, jej ojciec zgadza się na jej związek z przyjacielem i akceptuje jej wybór kariery.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wszystko dla Lary obsada
Wszystko dla Lary
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sensacyjny
Czas trwania: 77 min.
Reżyseria: Mark Harris
Scenariusz: Davie Fairbanks, Mark Harris i in.
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 17 marca 2014 (świat)

Wszystko dla Lary - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Wszystko dla Lary - Opinie

8 + 7 =

Wszystko dla Lary - polecane w tej kategorii

Wszystko dla Lary - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne