Tajna agentka


1 głosy
So undercover
Oceń film
5.00

Tajna agentka - fabułaFabuła filmu "Tajna agentka"Film "Tajna agentka" to historia o agentce CIA, Susan Cooper. Susan jest zwykłą pracownicą biurową, która wykonuje swoją pracę za biurkiem. Pewnego dnia jej szef, Bradley Fine, zleca jej misję, która wywróci jej życie do góry nogami.

Susan Cooper - agentka CIASusan Cooper jest zwykłą pracownicą biurową, która wykonuje swoją pracę za biurkiem. Pewnego dnia jej szef, Bradley Fine, zleca jej misję, która wywróci jej życie do góry nogami. Susan staje się agentką CIA i wyrusza w podróż, aby zapobiec zagrożeniu dla bezpieczeństwa narodowego.

Rayna Boyanov - złoczyńcaRayna Boyanov jest złoczyńcą, który ma w posiadaniu broń masowego rażenia. Susan musi znaleźć sposób, aby powstrzymać Raynę przed użyciem broni. W tym celu wykorzystuje swoje umiejętności w dziedzinie szpiegostwa i tajnych operacji.

Ethan Hunt - agent specjalnyEthan Hunt jest agentem specjalnym, który współpracuje z Susan. Razem muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać Raynę. W trakcie misji Susan i Ethan odkrywają, że Rayna ma wielu wspólników, którzy pomagają jej w realizacji jej planów.

ZakończenieSusan i Ethan w końcu powstrzymują Raynę i jej wspólników. Susan odkrywa, że jej szef, Bradley Fine, był zamieszany w całą sprawę. W końcu Susan i Ethan odnoszą zwycięstwo i zapobiegają zagrożeniu dla bezpieczeństwa narodowego.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Tajna agentka obsada
Tajna agentka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Sensacyjny
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Tom Vaughan
Scenariusz: Allan Loeb, Steven Pearl
Produkcja: USA
Premiera: 6 grudnia 2012 (świat)

Tajna agentka - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Tajna agentka - Opinie

5 + 3 =

Tajna agentka - polecane w tej kategorii

Tajna agentka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne