Drive hard


0 głosy
Drive hard
Oceń film
0.00

Drive hard - fabułaFabuła filmu "Drive Hard"Film "Drive Hard" to kryminalna komedia akcji z 2014 roku. Głównym bohaterem jest były kierowca wyścigowy, John Trimble (Thomas Jane). John zostaje porwany przez złodzieja, Simon Keller (John Cusack), który chce wykorzystać jego umiejętności do ucieczki z policją.

John TrimbleJohn Trimble jest byłym kierowcą wyścigowym, który został zmuszony do wycofania się z zawodów po wypadku. Obecnie pracuje jako instruktor jazdy, ucząc ludzi jak prowadzić samochody. Gdy zostaje porwany przez Simona, John musi wykorzystać swoje umiejętności, aby pomóc Simonowi w ucieczce.

Simon KellerSimon Keller jest złodziejem, który porwie Johna, aby wykorzystać jego umiejętności do ucieczki z policją. Simon jest zdesperowany, ponieważ jego partner, który współpracował z nim w przestępstwie, został aresztowany. Simon wierzy, że John może mu pomóc w ucieczce.

PolicjaPolicja jest głównym przeciwnikiem Johna i Simona. Policjanci są zdeterminowani, aby złapać Simona i odzyskać skradzione pieniądze. Policja wykorzystuje wszystkie dostępne środki, aby dopaść Simona i Johna.

ZakończenieJohn i Simon muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby uciec przed policją. W końcu udaje im się uciec, ale nie bez ofiar. John i Simon muszą zmierzyć się z własnymi sumieniami, gdy zdają sobie sprawę, że ich ucieczka miała swoje konsekwencje.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Drive hard obsada
Drive hard
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Sensacyjny
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Brian Trenchard-Smith
Scenariusz: Brigitte Jean Allen, Brian Trenchard-Smith
Produkcja: Australia, Kanada, USA
Premiera: 6 czerwca 2014 (Polska)
26 maja 2014 (świat)

Drive hard - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Drive hard - Opinie

9 + 3 =

Drive hard - polecane w tej kategorii

Drive hard - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne