Antychryst


4 głosy
Antichrist
Oceń film
2.50

Antychryst - fabułaFabuła filmu "Antychryst"Film "Antychryst" to horror psychologiczny w reżyserii Larsa von Triera. Głównymi bohaterami są małżeństwo, które przeżywa trudny okres w swoim życiu. Mężczyzna, He, i jego żona, She, wybierają się na samotny wypoczynek do odizolowanego domu w lesie.

He i SheHe i She są bardzo zaangażowani w swoje małżeństwo, ale ich relacja jest napięta. Oboje przeżywają traumę po śmierci ich dziecka. He jest lekarzem, a She psychologiem, który zajmuje się badaniem ludzkiej psychiki.

Wypoczynek w lesieHe i She postanawiają wybrać się na samotny wypoczynek do odizolowanego domu w lesie. Wkrótce odkrywają, że ich wybór nie był przypadkowy. Dom jest pełen tajemniczych symboli i znaków, a wokół niego panuje dziwna atmosfera.

Mroczne siłyHe i She zaczynają odkrywać mroczne siły, które działają wokół nich. She zaczyna wierzyć, że dom jest zamieszkały przez antychrysta, który ma zamiar ich zniszczyć. He natomiast jest sceptyczny i nie wierzy w teorie żony.

KonfrontacjaHe i She zaczynają się konfrontować, a ich relacja staje się coraz bardziej napięta. Wkrótce odkrywają, że ich wybór miejsca na wypoczynek był błędem, a mroczne siły, które działają wokół nich, są silniejsze niż kiedykolwiek.

ZakończenieFilm kończy się zaskakującym zakończeniem, w którym He i She muszą stawić czoła mrocznym siłom i walczyć o swoje życie. Film "Antychryst" to mroczna opowieść o ludzkiej psychice i mocy mroku, który może zniszczyć nawet najsilniejsze małżeństwo.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Antychryst obsada
Antychryst
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror, Dramat
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Lars von Trier
Scenariusz: Anders Thomas Jensen, Lars von Trier
Produkcja: Dania, Francja, Niemcy, Polska, Szwecja, Włochy
Premiera: 29 maja 2009 (Polska)
18 maja 2009 (świat)

Antychryst - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Antychryst - Opinie

7 + 6 =

Antychryst - polecane w tej kategorii

Antychryst - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne