Klątwa i miłość


0 głosy
Shaapit
Oceń film
0.00

Klątwa i miłość - fabułaKlątwa i miłośćFilm "Klątwa i miłość" to opowieść o dwóch młodych ludziach, którzy zostają zmuszeni do zmierzenia się z przekleństwem, które zostało na nich nałożone.

Głównymi bohaterami są Elisa i Diego. Elisa jest młodą kobietą, która pochodzi z bogatej rodziny. Diego jest młodym mężczyzną, który pochodzi z biednej rodziny. Elisa i Diego poznają się i zakochują w sobie.

PrzekleństwoNiestety, ich miłość jest przeklęta. Elisa i Diego dowiadują się, że ich miłość jest przeklęta przez jej matkę, która jest czarownicą. Przekleństwo mówi, że jeśli Elisa i Diego będą razem, to ich miłość zakończy się śmiercią.

Walka z przekleństwemElisa i Diego postanawiają walczyć z przekleństwem. Próbują znaleźć sposób, aby je złamać. W tym celu wyruszają w podróż, aby odnaleźć czarownicę, która może im pomóc.

ZakończenieElisa i Diego w końcu odnajdują czarownicę i proszą ją o pomoc. Czarownica uwalnia ich od przekleństwa i Elisa i Diego mogą wreszcie być razem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Elisa i Diego są szczęśliwi i wolni od przekleństwa.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Klątwa i miłość obsada
Klątwa i miłość
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror, Przygodowy, Romans
Czas trwania: 135 min.
Reżyseria: Vikram Bhatt
Scenariusz: Vikram Bhatt
Produkcja: Indie
Premiera: 19 marca 2010 (świat)

Klątwa i miłość - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Klątwa i miłość - Opinie

7 + 9 =

Klątwa i miłość - polecane w tej kategorii

Klątwa i miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne