Inkarnacja


1 głosy
Shelter
Oceń film
4.00

Inkarnacja - fabułaFabuła filmu "Inkarnacja"Film "Inkarnacja" opowiada historię młodego mężczyzny imieniem John, który jest wybrańcem, aby stać się inkarnacją Boga. John jest zmuszony do podróży w czasie, aby zapobiec zagładzie ludzkości.

John i jego przyjacieleJohn ma trzech przyjaciół, którzy wspierają go w jego misji. Są to: Sarah, która jest jego najlepszą przyjaciółką, oraz dwaj bracia, którzy są jego najlepszymi przyjaciółmi. Wszyscy oni wspierają Johna w jego misji.

Demoniczna siłaJohn musi stawić czoła demonicznej siły, która próbuje zniszczyć ludzkość. Demoniczna siła ma wielu wyznawców, którzy są gotowi zrobić wszystko, aby zniszczyć ludzkość. John musi zmierzyć się z tą siłą, aby ocalić ludzkość.

Walka o przetrwanieJohn i jego przyjaciele muszą walczyć o przetrwanie, aby ocalić ludzkość. Muszą stawić czoła demonicznej siły i jej wyznawcom, aby zapobiec zagładzie ludzkości. Muszą również odnaleźć sposób, aby powstrzymać demoniczną siłę.

ZakończenieJohn i jego przyjaciele walczą o przetrwanie i ostatecznie odnoszą zwycięstwo. Demoniczna siła zostaje pokonana, a ludzkość ocalona. John staje się inkarnacją Boga i zostaje wysłany w przyszłość, aby chronić ludzkość przed zagładą.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Inkarnacja obsada
Inkarnacja
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 112 min.
Reżyseria: Björn Stein, Måns Mårlind
Scenariusz: Michael Cooney
Produkcja: USA
Premiera: 23 września 2011 (Polska)
27 marca 2010 (świat)

Inkarnacja - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Inkarnacja - Opinie

5 + 1 =

Inkarnacja - polecane w tej kategorii

Inkarnacja - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne