Uśpieni


0 głosy
The Quiet Ones
Oceń film
0.00

Uśpieni - fabułaFabuła filmu "Uśpieni"Film "Uśpieni" to opowieść o młodej dziewczynie, Aurora, która została uśpiona przez złą czarownicę. Aurora jest córką króla Stefan i królowej Leah. Kiedy dziewczyna skończyła 16 lat, czarownica zaklęła ją w sen, który może zostać przerwany tylko przez pocałunek księcia.

Postacie występujące w filmieGłówną postacią w filmie jest Aurora, córka króla Stefana i królowej Leah. Poza nią w filmie występują również: król Stefan, królowa Leah, czarownica Maleficent, książę Phillip, trzy wróżki: Flora, Fauna i Merryweather oraz królik Thumper.

Akcja filmuKiedy Aurora skończyła 16 lat, czarownica Maleficent zaklęła ją w sen, który może zostać przerwany tylko przez pocałunek księcia. Król Stefan i królowa Leah postanawiają ukryć córkę przed czarownicą i wysyłają ją do lasu, gdzie ma być pod opieką trzech wróżek.

Książę Phillip, który szuka swojej wybranki, wyrusza w podróż, aby ją odnaleźć. Wkrótce odkrywa, że jest to Aurora. Kiedy czarownica dowiaduje się o planach księcia, postanawia go powstrzymać.

Książę i Aurora wyruszają w podróż, aby znaleźć sposób na przerwanie zaklęcia. W końcu udaje im się odnaleźć miejsce, w którym czarownica ukryła swoją moc. Książę pokonuje czarownicę i przywraca Aurora do życia.

Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Aurora i książę Phillip są razem. Król Stefan i królowa Leah są szczęśliwi, że ich córka jest bezpieczna. Wszyscy bohaterowie świętują zwycięstwo i szczęśliwe zakończenie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Uśpieni obsada
Uśpieni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 98 min.
Reżyseria: John Pogue
Scenariusz: John Pogue, Tom de Ville i in.
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 16 maja 2014 (Polska)
1 kwietnia 2014 (świat)

Uśpieni - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Uśpieni - Opinie

5 + 2 =

Uśpieni - polecane w tej kategorii

Uśpieni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne