Puls 3 - fabułaFabuła filmu "Puls 3"Film "Puls 3" to kontynuacja kultowego horroru z 2003 roku. Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie młoda kobieta o imieniu Rose (Amber Heard) przybywa, aby odnaleźć swoją siostrę, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach.

Rose i jej siostraRose i jej siostra, Sarah (Milla Jovovich), były blisko ze sobą, ale Sarah zniknęła bez śladu. Rose postanawia odnaleźć siostrę i wyrusza do Nowego Jorku, gdzie odkrywa, że Sarah została porwana przez tajemniczą organizację zwaną "Puls 3".

Organizacja "Puls 3"Organizacja "Puls 3" jest złowrogą grupą, która wykorzystuje ludzi do eksperymentów nad ludzkim ciałem. Rose postanawia zrobić wszystko, co w jej mocy, aby odnaleźć siostrę i uwolnić ją z rąk organizacji.

Walka o wolnośćRose spotyka się z innymi ofiarami "Puls 3", w tym z mężczyzną o imieniu John (Chris Evans). Wspólnie postanawiają walczyć o wolność i uciec z laboratorium. W trakcie ucieczki Rose i John odkrywają, że organizacja ma złowrogie plany wobec ludzkości.

ZakończenieRose i John muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu, aby uwolnić się i powstrzymać złowrogie plany organizacji "Puls 3". W końcu udaje im się uciec i powstrzymać złe plany organizacji. Rose i John odzyskują wolność, a Sarah zostaje uratowana.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Puls 3 obsada
Puls 3
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 87 min.
Reżyseria: Joel Soisson
Scenariusz: Joel Soisson
Produkcja: USA
Premiera: 20 października 2009 (świat)

Puls 3 - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Puls 3 - Opinie

3 + 10 =

Puls 3 - polecane w tej kategorii

Puls 3 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne