Coś za mną chodzi


10 głosy
It follows
Oceń film
4.20

Coś za mną chodzi - fabułaFabuła filmu "Coś za mną chodzi"Film "Coś za mną chodzi" opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Sam, która wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu. Sam szybko zaczyna odczuwać dziwne zjawiska w swoim nowym domu.

Sam i jej rodzinaSam jest młodą dziewczyną, która wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu. Jej rodzina składa się z ojca, matki i młodszego brata. Sam i jej rodzina są zaskoczeni, gdy zaczynają odczuwać dziwne zjawiska w swoim nowym domu.

Tajemniczy duchSam szybko odkrywa, że w jej nowym domu przebywa tajemniczy duch. Duch ten jest zły i chce zemścić się na Sam i jej rodzinie. Sam i jej rodzina muszą znaleźć sposób, aby pokonać ducha i ocalić swoje życie.

Walka z duchemSam i jej rodzina muszą znaleźć sposób, aby pokonać ducha. W tym celu Sam szuka pomocy u swojego przyjaciela, który jest ekspertem w dziedzinie parapsychologii. Wspólnie starają się znaleźć sposób, aby pokonać ducha.

ZakończenieSam i jej przyjaciel w końcu odkrywają, że duch jest związany z przeszłością jej rodziny. Dzięki ich wysiłkom udaje im się pokonać ducha i ocalić swoje życie. Sam i jej rodzina mogą wreszcie cieszyć się spokojem w swoim nowym domu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Coś za mną chodzi obsada
Coś za mną chodzi
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: David Robert Mitchell
Scenariusz: David Robert Mitchell
Produkcja: USA
Premiera: 13 marca 2015 (Polska)
17 maja 2014 (świat)

Coś za mną chodzi - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Coś za mną chodzi - Opinie

10 + 6 =

Coś za mną chodzi - polecane w tej kategorii

Coś za mną chodzi - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne