Wyścig


5 głosy
Rush
Oceń film
4.20

Wyścig - fabułaFabuła filmu "Wyścig"Film "Wyścig" to opowieść o młodym kierowcy wyścigowym, Tobym Marshallu, który marzy o zostaniu najlepszym kierowcą wyścigowym na świecie. Gdy jego ojciec, legendarny kierowca wyścigowy, zostaje zamordowany, Toby postanawia zemścić się na jego zabójcy.

Toby MarshallToby Marshall to młody, ambitny kierowca wyścigowy, który marzy o zostaniu najlepszym kierowcą wyścigowym na świecie. Gdy jego ojciec, legendarny kierowca wyścigowy, zostaje zamordowany, Toby postanawia zemścić się na jego zabójcy. Aby to zrobić, musi wygrać najbardziej niebezpieczny wyścig na świecie - Wyścig o Życie.

Wyścig o ŻycieWyścig o Życie to najbardziej niebezpieczny wyścig na świecie. Jego uczestnicy muszą pokonać trasę przez najbardziej niebezpieczne miejsca na świecie, w tym przez pustynię, góry i dżungle. Uczestnicy wyścigu muszą również stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, w tym przestępcom, którzy chcą wygrać wyścig za wszelką cenę.

PrzeciwnicyToby musi stawić czoła wielu przeciwnikom, w tym jego największemu rywalowi, kierowcy wyścigowemu o pseudonimie "The Kid". The Kid jest zdeterminowany, aby wygrać wyścig i zdobyć nagrodę w wysokości miliona dolarów. Toby musi również stawić czoła innym przeciwnikom, w tym przestępcom, którzy chcą wygrać wyścig za wszelką cenę.

ZakończenieToby musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby wygrać wyścig i zemścić się na zabójcy swojego ojca. W końcu udaje mu się wygrać wyścig i odzyskać honor swojej rodziny. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Toby zostaje uznany za najlepszego kierowcę wyścigowego na świecie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wyścig obsada
Wyścig
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Czas trwania: 123 min.
Reżyseria: Ron Howard
Scenariusz: Peter Morgan
Produkcja: Niemcy, USA, Wielka Brytania
Premiera: 8 listopada 2013 (Polska)
2 września 2013 (świat)

Wyścig - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Wyścig - Opinie

6 + 10 =

Wyścig - polecane w tej kategorii

Wyścig - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne