Dwa dni w Paryżu


0 głosy
Two Days in Paris
Oceń film
0.00

Dwa dni w Paryżu - fabułaFabuła filmu "Dwa dni w Paryżu"Film "Dwa dni w Paryżu" to komedia romantyczna w reżyserii Julie Delpy. Głównymi bohaterami są Marion i Jack, para z Nowego Jorku, która wybiera się na romantyczny weekend do Paryża.

Marion i JackMarion i Jack są parą od trzech lat. Ona jest Francuzką, która mieszka w Nowym Jorku, a on jest Amerykaninem. Oboje są bardzo zakochani, ale ich związek jest wystawiony na próbę, gdy wybierają się do Paryża.

Przyjaciele MarionaMarion ma dwóch przyjaciół, którzy mieszkają w Paryżu. Jej przyjaciółka, Sophie, jest zazdrosna o jej związek z Jackiem i chce, aby Marion wróciła do Francji. Drugi przyjaciel Mariona, Manu, jest zakochany w niej i chce, aby została w Paryżu.

Przygody w ParyżuMarion i Jack mają wiele przygód w Paryżu. Odwiedzają wiele zabytków, takich jak Wieża Eiffla i Luwr. Spotykają również wielu interesujących ludzi, w tym Marions przyjaciół.

Konflikt między Mariem a JackemPodczas pobytu w Paryżu, Jack i Marion zaczynają się kłócić. Jack jest zazdrosny o przyjaciół Mariona i nie chce, aby została w Paryżu. Marion jest zirytowana jego zachowaniem i zaczyna się zastanawiać, czy ich związek ma przyszłość.

ZakończenieNa koniec filmu, Marion i Jack zdają sobie sprawę, że ich związek jest silniejszy niż kiedykolwiek. Postanawiają wrócić do Nowego Jorku i zacząć nowy rozdział w swoim życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dwa dni w Paryżu obsada
Dwa dni w Paryżu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Julie Delpy
Scenariusz: Julie Delpy
Produkcja: Francja, Niemcy
Premiera: 30 maja 2008 (Polska)
10 lutego 2007 (świat)

Dwa dni w Paryżu - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
od 7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Dwa dni w Paryżu - Opinie

9 + 4 =

Dwa dni w Paryżu - polecane w tej kategorii

Dwa dni w Paryżu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne