Piła mechaniczna 3D


0 głosy
Texas Chainsaw 3D
Oceń film
0.00

Piła mechaniczna 3D - fabułaFabuła filmu "Piła mechaniczna 3D"Film "Piła mechaniczna 3D" to kontynuacja kultowego horroru z 2004 roku. Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku w stanie Oregon. Głównym bohaterem jest młody chłopak o imieniu Jesse.

Jesse jest zafascynowany piłą mechaniczną, którą znalazł w starym magazynie. Postanawia wziąć ją do domu i naprawić. Niestety, piła ma własne plany.

Piła mechanicznaPiła mechaniczna okazuje się być złowrogim robotem, który ma zamiar zabić wszystkich w mieście. Jesse i jego przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać maszynę.

Jesse i jego przyjaciele wyruszają w podróż, aby znaleźć sposób na powstrzymanie piły mechanicznej. Podczas swojej wyprawy spotykają różnych ludzi, którzy pomagają im w ich misji.

Walka z piłą mechanicznąJesse i jego przyjaciele muszą zmierzyć się z piłą mechaniczną, aby uratować miasto. W walce pomaga im tajemniczy wynalazca, który tworzy specjalny system do zwalczania robotów.

Jesse i jego przyjaciele muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pokonać piłę mechaniczną. W końcu udaje im się powstrzymać maszynę i uratować miasto.

ZakończenieJesse i jego przyjaciele są bohaterami, którzy uratowali miasto przed zniszczeniem. Wszyscy są bardzo dumni z tego, co udało im się osiągnąć.

Film "Piła mechaniczna 3D" to kontynuacja kultowego horroru z 2004 roku. To opowieść o młodych ludziach, którzy muszą stawić czoła złowrogiemu robotowi, aby uratować swoje miasto.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Piła mechaniczna 3D obsada
Piła mechaniczna 3D
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: John Luessenhop
Scenariusz: Kirsten Elms, Adam Marcus, Stephen Susco, Debra Sullivan
Produkcja: USA
Premiera: 4 stycznia 2013 (Polska)
3 stycznia 2013 (świat)

Piła mechaniczna 3D - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Piła mechaniczna 3D - Opinie

6 + 2 =

Piła mechaniczna 3D - polecane w tej kategorii

Piła mechaniczna 3D - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne