Naznaczony


10 głosy
Insidious
Oceń film
3.20

Naznaczony - fabułaFabuła filmu "Naznaczony"Film "Naznaczony" to horror w reżyserii Jamesa Wana. Głównymi bohaterami są Renai i Josh Lambertowie, którzy wraz z trójką dzieci przeprowadzają się do nowego domu. Niedługo po przeprowadzce zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

Duchy w domuRenai i Josh szybko zdają sobie sprawę, że ich dom jest nawiedzony. Zaczynają pojawiać się duchy, które są zdeterminowane, aby zdobyć dzieci. Wkrótce okazuje się, że duchy są związane z przeszłością Josha.

Josh LambertJosh Lambert jest głównym bohaterem filmu. Jest on naznaczony przez duchy, które są związane z jego przeszłością. Josh musi zmierzyć się z własnymi demonami, aby ocalić swoją rodzinę.

Elise ReinerElise Reiner jest parapsychologiem, który pomaga rodzinie Lambertów. Ona i jej zespół próbują zrozumieć, co dzieje się w domu i jak można pomóc rodzinie.

ZakończenieJosh i jego rodzina muszą zmierzyć się z duchami, aby ocalić swoje życie. W końcu udaje im się pokonać duchy i odzyskać spokój. Rodzina Lambertów może wreszcie cieszyć się spokojnym życiem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Naznaczony obsada
Naznaczony
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 103 min.
Reżyseria: James Wan
Scenariusz: Leigh Whannell
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 22 lipca 2011 (Polska)
14 września 2010 (świat)

Naznaczony - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
5,90 zł
za film
Oglądaj

Naznaczony - Opinie

3 + 2 =

Naznaczony - polecane w tej kategorii

Naznaczony - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne