Świąteczna opowieść


0 głosy
Películas para no dormir: Cuento de navidad
Oceń film
0.00

Świąteczna opowieść - fabułaŚwiąteczna opowieśćŚwiąteczna opowieść to klasyczny film z 1983 roku, w którym głównymi bohaterami są George Bailey i Clarence Odbody. George jest zmęczonym i zniechęconym mężczyzną, który właśnie stracił swoje marzenia o podróży po świecie. Jego życie wydaje się bez sensu, aż do momentu, gdy pojawia się Clarence, anioł stróż, który ma za zadanie pomóc George'owi odzyskać wiarę w siebie.

George BaileyGeorge Bailey jest głównym bohaterem filmu. Jest mężczyzną, który wychował się w małym miasteczku Bedford Falls. Jego rodzina prowadzi bank, który George ma zamiar przejąć po śmierci ojca. Jednak George ma inne plany i chce wyjechać z miasteczka, aby zrealizować swoje marzenia.

Clarence OdbodyClarence Odbody jest aniołem stróżem, który pojawia się w życiu George'a, aby mu pomóc. Clarence ma za zadanie pokazać George'owi, jak wiele dobrego zrobił dla swojego miasteczka i jak wiele ludzi jest mu wdzięcznych. Clarence pomaga George'owi odzyskać wiarę w siebie i w to, że jego życie ma sens.

ZakończenieW końcu George odzyskuje wiarę w siebie i w to, że jego życie ma sens. Dzięki pomocy Clarence'a i wsparciu jego przyjaciół, George odkrywa, że jego życie jest pełne miłości i szczęścia. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym George i jego rodzina cieszą się świętami Bożego Narodzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Świąteczna opowieść obsada
Świąteczna opowieść
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 71 min.
Reżyseria: Paco Plaza
Scenariusz: Luis Berdejo
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 27 października 2005 (świat)

Świąteczna opowieść - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Świąteczna opowieść - Opinie

10 + 8 =

Świąteczna opowieść - polecane w tej kategorii

Świąteczna opowieść - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne