Zniewolony. 12 Years a Slave


2 głosy
12 Years a Slave
Oceń film
5.00

Zniewolony. 12 Years a Slave - fabułaFabuła filmu "Zniewolony. 12 Years a Slave"Film "Zniewolony. 12 Years a Slave" opowiada historię Solomon Northupa, wolnego czarnoskórego mężczyzny z Nowego Jorku, który zostaje porwany i sprzedany do niewoli. Przez 12 lat jest wyzyskiwany przez swoich właścicieli, którzy traktują go jak towar.

Solomon NorthupSolomon Northup jest głównym bohaterem filmu. Jest wolnym czarnoskórym mężczyzną z Nowego Jorku, który zostaje porwany i sprzedany do niewoli. Przez 12 lat jest wyzyskiwany przez swoich właścicieli, którzy traktują go jak towar. Solomon walczy o swoje wolność i próbuje przetrwać w niewoli.

BassBass jest przyjacielem Solomon Northupa, który pomaga mu w walce o wolność. Bass jest białym mężczyzną, który wierzy, że wszyscy ludzie są równi i powinni mieć prawo do wolności. Pomaga Solomonowi w ucieczce z niewoli i w staraniach o odzyskanie wolności.

Edwin EppsEdwin Epps jest właścicielem plantacji, na której pracuje Solomon Northup. Jest okrutnym i bezwzględnym właścicielem, który wykorzystuje swoich niewolników i traktuje ich jak towar. Próbuje złamać ducha Solomonowi i zmusić go do posłuszeństwa.

ZakończeniePo 12 latach niewoli Solomon Northup odzyskuje wolność dzięki pomocy przyjaciela Bassa. Zostaje uwolniony i wraca do Nowego Jorku, gdzie może znowu cieszyć się wolnością. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, które pokazuje, że walcząc o swoje prawa i wolność, można osiągnąć sukces.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zniewolony. 12 Years a Slave obsada
Zniewolony. 12 Years a Slave
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Historyczny, Biograficzny
Czas trwania: 129 min.
Reżyseria: Steve McQueen
Scenariusz: John Ridley
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 31 stycznia 2014 (Polska)
30 sierpnia 2013 (świat)

Zniewolony. 12 Years a Slave - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Zniewolony. 12 Years a Slave - Opinie

1 + 5 =

Zniewolony. 12 Years a Slave - polecane w tej kategorii

Zniewolony. 12 Years a Slave - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne